— Šťěňátka /puppies —

Dne 4.11.2023 se v naší CHS narodilo 12 pruhovaných štěňátek 🙂
9pejsků a 3fenky 

Někteří pejsci ještě hledají své DOMA...

Vice o rodičích vrhu níže.


Otec vrhu C
Alpha Bravo Shadow of Carcoosa

- BRAVO - 5 let 

BH-VT , IGP 3, IFH -1  
DKK A/A , DLK 0/0 , SA 0 , OCD negativní 

Bravo je tvrdý a opravdový pes se super sociálem . Věnuje se sportovní kynologii a již dvakrát jsme jeho jméno mohli spatřit na MISTROVSTVÍ SVĚTA HOLANDSKÝCH OVČÁKŮ . 
V roce 2022 ve Švédsku v kategorii IGP 2 a letos v Rumunsku v kategorii IGP 3 , kde s Market obsadily skvělé 9.místo. Za zmínku určitě stojí nádherných 96 bodů na stopě ( kdo viděl terény ví o čem mluvím ) . Bravo je výborný stopař , razantní v obraně a má opravdu vysoký drive. 
Krom jiného se také věnuje individuálním disciplínám psího spřežení 😍 Je to pes s čistou hlavou , který když pracuje - dělá to na 120% a když je čas odpočívat - umí vypnout . Nemá problémy s novými situacemi naopak rád vše mapuje :)
Majitel : Janovská Markéta 
https://www.working-dog.com/dogs-details/6389293/Alpha%20Bravo%20Shadow%20of%20Carcoosa

Matka vrhu C 
Esfir de Alphaville Bohemia 

 

DKK A/A , DLK 0/0 , SA 0 , OCD negativní , SDCA 1- negativní, K- Locus - Kbr/Kbr 

BH-VT , ZOP , ZZO 1, IBGH 3, UPr 3 ( poslušnost dle IGP 3) , SPr 3 ( obrana dle IGP 3) 
Povahový test 100 bodů /100

CAJC , CAC , CACIB , BOB ,BOS , res.CACIB , VT , Krajský vítěz , OV 

Ti co Esfir znají - ví že je trochu blázen😀 . Je to rychlá fena , připravená dělat cokoliv , kdykoliv . Je vášnivá aportérka , v obranách razantní a sebevědomá. Skvělá v sociálu - neřeší prostředí , lidi , psy , nové podněty , je úplně nekonfliktní . 
Trošku mě mrzí,že jsem neměla v době jejího pořízení více zkušeností , pač kdyby na druhé straně vodítka stál někdo jiný , mohla mít určitě daleko více úspěchů ... 😀 

Esfir přivedla na svět již dva vrhy - jestli se tento podaří je definitivně poslední . Pro tento plánovaný vrh budeme upřednostňovat zájemce o sport a aktivní život štěňátek . 
Během léta snad zaktualizuji stránky chovatelské stanice , kde můžete najít i zdravotní a pracovní výsledky potomků od Esky. 

https://www.working-dog.com/.../Esfir-de-Alphaville-Bohemia